NaŠprtej.cz je portál nejen pro studenty pátrající po materiálech pro výuku. Cílem je spokojený uživatel, který nalezne přesně to, co potřebuje. Na webu se nachází zápisky z různých středoškolských a základoškolských předmětů, dále některé příklady ze sbírky úloh z matematiky, které jsou vyřešené. Materiály jsou uloženy přímo na webu jako text, ale lze je také v dobré grafické podobě stáhnout ve formátu PDF, což mohou učinit jak registrovaní, tak neregistrovaní uživatelé.

Samotný portál s materiály byl spuštěn 1. srpna 2011. Prvotní myšlenkou, jak jste si mohli přečíst výše, bylo předat informace pro výuku tak důkladně, aby látku pochopil opravdu každý. V srpnu se nepočítalo s tím, že bude v budoucnu rozšířen. Po dvou letech portál čítá skoro sto tisíc návštěv a, ještě lépe, přes tisíc registrovaných uživatelů!

Jenomže, a můžeme říci i naštěstí, vývoj nepřestal. Myšlenka mít pouze server s materiály nestačila. Laťka vyskočila o pár kilometrů vzhůru a zrodila se první učebnice matematiky pro první ročník středních škol a gymnázií! Veliký skok pro autora a portál, obrovský skok pro studenty, neboť učebnice má něco, co ostatní nemají. Smysl pro pochopení... 

A vzhledem k tomu, že jsme velmi ambiciózní tým, založili jsme další dceřiný server, tentokrát o financích a nejen o nich. Cílem našeho, zatím posledního, portálu je předat znalosti obyvatelům České republiky z oblasti finančního, hlavně pojišťovacího, úvěrového a investičního, trhu a poskytnout jim možnost pomocí něj porovnat pojištění a následně ho i sjednat. Stejně tak s úvěry.

Všechny naše portály dávají to, co Vy hledáte → usnadní Vám život.